View Single Post
Starý 06-05-2007, 22:24   #2
MARMIL
člen
 
MARMIL's Avatar
 
Registrovaný od: Nov 2006
Lokalita: BA
Príspevky: 205
Počiatočné Re: Pozemkové združenie

a prečo by to mal niekto robiť...
MARMIL je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy