View Single Post
Starý 31-07-2007, 17:37   #1
Alenka_2004
člen
 
Registrovaný od: Jul 2007
Príspevky: 1
Počiatočné vyplácení peněz z vlastnictví lesa

Dobrý den, chtěla bych se informovat zda se ne Slovesku vyplácí nějaké příspěvky z vlastnictví lesa.Děkuji
Alenka_2004 je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy