Reštitučný nárok
Vážení pán minister,
V roku 2003 nám bol uznaný reštitučný nárok v katastrálnej oblasti Bratislava - Dúbravka, náhrada pozemku, nie finančná náhrada. O tejto skutočnosti som Vás podrobne informovala v tomto moderovanom fóre v mesiaci apríl. V zmysle Vašej rady som postupovala na príslušnom Pozemkovom fonde. Napriek tomu, k dnešnému dňu sme neobdržali žiadne stanovisko ani výzvu na stretnutie. Pýtam sa Vás, či môžeme prísť o reštitučný nárok, to znamená, že nebudeme uspokojení vrátením adekvátneho pozemku v katastrálnej oblasti Bratislava. Ako máme postupovať aby sme si uplatnili náš právoplatne uznaný reštitučný nárok ešte počas nášho života, keď sa dozvedáme, že sú prednostne uspokojovaní reštituenti s neskôr priznaným reštitučným nárokom.
Ďakujem
S pozdravom A.Červená
|