Pali určite dostanete vyčerpavajúcu odpoveď, ale nedá sa na to nereagovať- zákon Vám nie zakazuje, ale povoluje chodiť po lesných cestách. Keďže máte prístup na internet na stránke
www.justice.gov.sk prečítajte si ho ešte ráz a pozorne a nenechávajte sa informovať len z médií. Prajm príjemné relaxovanie v prírode.