Závlahy
Dobrý deň,
chcel by som sa informovať či sa budú kompenzovať oprávnené náklady na prevádzku závlah za rok 2007 .
Škody vzniknuté suchom sa kompenzovali (často aj tam kde sa závlahy využiť dali a nestalo sa ),tí ktorí pre záchranu úrod investovali do zavlažovania pomoc nedostanú?
Ďakujem za odpoveď.
|