Téma: Závlahy
View Single Post
Starý 11-12-2007, 14:06   #1
Bioaspa
člen
 
Registrovaný od: Dec 2007
Príspevky: 1
Exclamation Závlahy

Dobrý deň,

chcel by som sa informovať či sa budú kompenzovať oprávnené náklady na prevádzku závlah za rok 2007 .
Škody vzniknuté suchom sa kompenzovali (často aj tam kde sa závlahy využiť dali a nestalo sa ),tí ktorí pre záchranu úrod investovali do zavlažovania pomoc nedostanú?

Ďakujem za odpoveď.
Bioaspa je offline   Odpovedať s citovaním