vyvlastnenie pozemkov
Nedávno ,teda pred týždnom som sa dozvedela že moja stará mama ktorá je už roky mrtva, vlastnila pozemky, ktoré im vzal v roku 1950 osídlovací urad. Tých pozemkov je dost,až 2,5hektárov. Chcela by som sa dozvediet či je nijaká cesta k navráteniu pozemkov.
|