View Single Post
Starý 05-03-2008, 17:42   #1
mars74
člen
 
Registrovaný od: Mar 2008
Príspevky: 1
Question vyvlastnenie pozemkov

Nedávno ,teda pred týždnom som sa dozvedela že moja stará mama ktorá je už roky mrtva, vlastnila pozemky, ktoré im vzal v roku 1950 osídlovací urad. Tých pozemkov je dost,až 2,5hektárov. Chcela by som sa dozvediet či je nijaká cesta k navráteniu pozemkov.
mars74 je offline   Odpovedať s citovaním