Využitie poln pody na nepolnohospodárské
Z odpovede pre pani Suchankovej mám rozumieť, že vyňatie ornej pôdy z poľn fondu vykoná obec v rámci územného plánu aj napriek tomu, a to aj ak je vlastníkom FO ? t.j. ak sa schválil územný plán, tak je už orná pôda vyňatá z poľn. fondu ?
V prípade, že orná pôda je v zastavanom území, tak nie je treba žiadať o vyňatie z poľn. fondu ? - alebo aj tak je treba žiadať ?
|