View Single Post
Starý 07-03-2008, 19:44   #1
sosskk
člen
 
Registrovaný od: Mar 2008
Príspevky: 0
Počiatočné Využitie poln pody na nepolnohospodárské

Z odpovede pre pani Suchankovej mám rozumieť, že vyňatie ornej pôdy z poľn fondu vykoná obec v rámci územného plánu aj napriek tomu, a to aj ak je vlastníkom FO ? t.j. ak sa schválil územný plán, tak je už orná pôda vyňatá z poľn. fondu ?
V prípade, že orná pôda je v zastavanom území, tak nie je treba žiadať o vyňatie z poľn. fondu ? - alebo aj tak je treba žiadať ?
sosskk je offline   Odpovedať s citovaním