Téma
:
ošíparne
View Single Post
28-04-2008, 13:28
#
1
ladislav
člen
Registrovaný od: Apr 2008
Príspevky: 1
ošíparne
zahraničný investori zakladajú velkokapacitné ošíparne a potom pre klasický mor ošípaných chovy likvidujú... nebolo by lepšie zakladať menšie chovy ?
ladislav
Zobraz profil
Pošli privátnu správu
Nájdi ďalšie príspevky od člena