Téma: ošíparne
View Single Post
Starý 28-04-2008, 13:28   #1
ladislav
člen
 
Registrovaný od: Apr 2008
Príspevky: 1
Smile ošíparne

zahraničný investori zakladajú velkokapacitné ošíparne a potom pre klasický mor ošípaných chovy likvidujú... nebolo by lepšie zakladať menšie chovy ?
ladislav je offline   Odpovedať s citovaním