View Single Post
Starý 02-05-2008, 14:50   #1
MartinPavlo
člen
 
Registrovaný od: May 2008
Príspevky: 2
Počiatočné Zahradkarske osady

Dobry den,

co sa stane so zahradkarskou osadou, ktora nepoziada o zacatie konania do konca roka 2008? Bude po roku 2008 zrusena a poda vratena byvalym majitelom?

S pozdravom,

Pavlo
MartinPavlo je offline   Odpovedať s citovaním