Téma
:
Zahradkarske osady
View Single Post
02-05-2008, 14:50
#
1
MartinPavlo
člen
Registrovaný od: May 2008
Príspevky: 2
Zahradkarske osady
Dobry den,
co sa stane so zahradkarskou osadou, ktora nepoziada o zacatie konania do konca roka 2008? Bude po roku 2008 zrusena a poda vratena byvalym majitelom?
S pozdravom,
Pavlo
MartinPavlo
Zobraz profil
Pošli privátnu správu
Nájdi ďalšie príspevky od člena