zahradkarske osady vysporiadanie 2
Dakujem za odpoved, este sa prosim Vas vyjadrite k zakonu 330/1991, paragraf 29, ktory hovori o o tom ze ak sa uzivatelia nedohodnu s vlastnikmi inak, tak tieto pozemky pod zahradkami prechadzaju do vlastnictva uzivatelov za nahradu.
Takisto v dovodovej sprave ku tohtorocnej novele zakona o 64/1997 o užívaní pozemkov v zriadených záhradkových osadách a vyporiadaní vlastníctva je uvedene, ze po roku 2008 sa bude možné vyporiadať vlastníctvo k pozemkom v záhradkovej osade už len v konaní o pozemkových úpravách podľa zákona č. 330/1991 Zb. o pozemkových úpravách, usporiadaní pozemkového vlastníctva, obvodných pozemkových úradoch, pozemkovom fonde a o pozemkových spoločenstvách v znení neskorších predpisov a v tomto zakone je len §29 tykajuci sa zahradkarskych osad.
Co to teda znamena pre vlastnikov pody, ze sa nikdy nedostanu k svojim pozemkom?
Vopred dakujem za Vasu odpoved.
S pozdravom,
Pavlo
|