View Single Post
Starý 27-05-2008, 13:26   #1
belohorec
člen
 
Registrovaný od: May 2008
Príspevky: 1
Wink Platby a podnikanie

Začal som podnikať ako SHR v apríli 2004, poberal som platby za znevýhodnené oblasti. Mohol by som ukončiť podnikanie už 1. alebo 31.12.2008? Ak by som ukončil podnikanie v tomto termíne neporušil by som zákon? Nemusel by som vracať vyplatené platby?
belohorec je offline   Odpovedať s citovaním