Platby a podnikanie
Začal som podnikať ako SHR v apríli 2004, poberal som platby za znevýhodnené oblasti. Mohol by som ukončiť podnikanie už 1. alebo 31.12.2008? Ak by som ukončil podnikanie v tomto termíne neporušil by som zákon? Nemusel by som vracať vyplatené platby?
|