Téma: Dotaz
View Single Post
Starý 30-06-2008, 13:27   #1
Šimjak
člen
 
Registrovaný od: Apr 2007
Príspevky: 3
Počiatočné Dotaz

Vážená pani ministerka.
Ako splnomocnenci vlastníkov poľ.pozemkov sa obraciame na Vás s dotazom,ako je to možné,že pracovníci Vášho ministerstva do dnešného dňa
úmyselne zdržiavajú spisový materiál II.stupňového orgánu/t.j.KLÚ v Žiline/.
V auguste 2007 sme podali podnet na preskúmanie rozhodnutia v mimoodvolavacom konaní.Je počudovaniahodné ako reagovali Vaší kompetentní
pracovníci,ktorí najprv začali konanie a až 14.4.2008 konania zastavili.Od
14.4.2008 uplynula už dlhá doba,a spisový materiál doposiaľ nebol vrátený na
KLÚ do Žiliny,kde ho už 2 krát urgovala Krajská prokuratúra.KLÚ v Žiline sa
vyjadril,že spisový materiál mu nebol z ministerstva zaslaný.Sme presvedčený
že je to úmyselne zadržiavané Vašimi pracovníkmi ministerstva.Preto Vás žiadame o zjednanie nápravy a vysvetlenie,či je možné robiť polročné prieťahy
v konaní.Máme na mysli podnet na preskúmanie v mimoodvolavacom konaní,
ktorý na Vašom ministerstve bol od 2.8.2007 do 20.4.2008.
S pozdravom


Splnomocnenci vlastníkov poľ.pozemkov Novoť
Šimjak je offline   Odpovedať s citovaním