View Single Post
Starý 09-12-2008, 22:00   #1
vladimir7
člen
 
Registrovaný od: Dec 2008
Príspevky: 1
Počiatočné restitucny zakon

môj znamy odišiel v 80-tich rokoch do Nemecka. Ako to bolo zvykom, štát ho za to odsúdil a majetok mu mal prepadnuť. V Bratislave mal družstevný byt a pri ňom kúpenu garáž. Má o tom doklady. Mozete mi poradiť, ci existuje nejaky zákon podľa ktorého si môže uplatňovat nárok na byt a kde, alebo aspoň na vrátenie tzch peňazi ktore vložil na byt a vrátenie alebo vyplatenie garáži ktorej bol vlastníkom? Družstvo teraz argumentuje tým, že on bol len nájomcom a nie vlastnikom bytu a štát rozhodol prepadnutie jeho majetku teda aj nájomného vzťahu, bez ďalšieho nároku.
Dakujem
V.K.
vladimir7 je offline   Odpovedať s citovaním