View Single Post
Starý 12-12-2008, 10:19   #1
evula0
člen
 
Registrovaný od: Dec 2008
Príspevky: 4
Počiatočné Priame platby PPA

Vážený pán Ing.Kodada,
Vaše vysvetlenie k možnosti zneužívania priamych platieb cez PPA považujem za obchádzanie problému a priamu verejnú podporu ( na oficiálnom fóre ministerstva)nelegálnemu obhospodarovaniu pôdy. Ak súčasná legislatíva toto umožňuje, dovoľujem si Vás požiadať, akým spôsobom chce ministerstvo v budúcnosti prispieť k dodržovaniu základných vlastníckych práv, ak doteraz porušovanie ešte aj finančne podporuje ?
evula0 je offline   Odpovedať s citovaním