View Single Post
Starý 20-01-2009, 20:05   #1
Ing.Ján Hájek
člen
 
Registrovaný od: Nov 2005
Lokalita: Nové Zámky
Príspevky: 119
Pošli správu cez YAHOO Ing.Ján Hájek Send a message via Skype™ to Ing.Ján Hájek
Počiatočné Civilizovaná EÚ dováža čínsky med

Vážený pán minister!
Je príšerný pocit pre včelára pozeranie videa z načítaného linku. S tak získavaným medom pohostili by Ste pri svojom nástupe do funkcie osadenstvo MP SR? Nie je to iba technologická - hygienická otázka, ale je to aj trápenie a ničenie včiel, ktoré sa u nás z veterinárneho názvoslovia považujú za hospodárske zvierat a tie trápiť a zabíjať z nedbanlivosti, alebo inak neprístojne je u nás trestné, ale v Číne sa to deje ako bežná prax. Podniklo MP SR niečo v tomto smere, aby sa takýto med nedovážal do EÚ? Ak by som mohol niečo doporučiť, tak motto: Keď sa nič neurobí, tak nič sa nestane.
http://www.youtube.com/watch?v=BLv39...eature=related
Ing.Ján Hájek je offline   Odpovedať s citovaním