projekty na nákup strojov
Do 16.10.2009 bolo potrebné podať projekty a žiadosti na nákup strojov, ktoré mali byť financované z eurofondov (ktoré podľa p. ministra využívame správe a dostatočne), sezóna sa už začala a zatiaľ sme nedostali žiadne informácie ohľadom projektov, či sú žiadosti schválené alebo nie.
Vytvorenie projektov nás stálo tisíce Eur, ktoré nám teraz chýbajú na začatie sezóny.
Takto rozvoj poľnohospodárstva nebude fungovať.
|