View Single Post
Starý 16-10-2010, 08:21   #12
mackoalex
člen
 
mackoalex's Avatar
 
Registrovaný od: Jul 2008
Lokalita: VK
Príspevky: 20
Smile Re: zalozenie nového revíru

ale tento zákon rieši už podobne ako za "morom" že bez súhlasu 2/3 každého skutočného vlastmíka podľa §5 už nemôžu mať revír ako doteraz si ho všeliaký predsedovia JRD a privatizéri založili .Teraz už podľa §11 rozhodujú vlastníci kto bude poľovať a začo. A tu je pes zakopaný ,že preto je drvivá večšina poĺovníkov a úradníkov na OLu proti tomuto zákonu .
mackoalex je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy