View Single Post
Starý 18-01-2011, 09:15   #18
dravec
člen
 
dravec's Avatar
 
Registrovaný od: Jan 2011
Lokalita: BB
Príspevky: 11
Počiatočné Re: zalozenie nového revíru

pre Marmila mám odkaz ,že ak by si prečítal poľovnícky zákon a konkrétne §4 siedmi odsek ,tak možno tvoj problém, s poĺovníkmi by sa vyriešil , myslím si totiž , že potom by už poĺovníci nemali prístup na tvoje zeme.
Ahoj.
dravec je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy