chov oviec
Dobrý deň. mam jednu otázku ohľadom oviec ako je to zdojenim ci je to celoročne ako u kôz alebo sa nemusí dojiť aj koľko je priblizne u dospelej ovce mlieka na jedno dojenie.Aj akú je najlepšie ovcu kupit ked chcem začať s chovom ci jahnatko alebo dospelú jedno ročnú ovcu ??
vopred dakujem.
|