View Single Post
Starý 21-04-2011, 20:38   #6
ivan55
člen
 
Registrovaný od: Apr 2011
Príspevky: 1
Smile chov oviec

Dobrý deň. mam jednu otázku ohľadom oviec ako je to zdojenim ci je to celoročne ako u kôz alebo sa nemusí dojiť aj koľko je priblizne u dospelej ovce mlieka na jedno dojenie.Aj akú je najlepšie ovcu kupit ked chcem začať s chovom ci jahnatko alebo dospelú jedno ročnú ovcu ??
vopred dakujem.
ivan55 je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy