View Single Post
Starý 12-05-2011, 09:45   #2
stiffel
člen
 
Registrovaný od: Nov 2005
Lokalita: nitra
Príspevky: 91
Počiatočné Re: V SR sedliakov už nemáme,

Pán Hájek a keď si v reštike objednáte k obedu francúzske zemiaky uvarené českým kuchárom Žídekom, z holandských zemiakov spišskou klobáskou, poľskou smotanou a nemeckými vajíčkami ???
stiffel je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy