Téma
:
V SR sedliakov už nemáme,
View Single Post
12-05-2011, 09:45
#
2
stiffel
člen
Registrovaný od: Nov 2005
Lokalita: nitra
Príspevky: 91
Re: V SR sedliakov už nemáme,
Pán Hájek a keď si v reštike objednáte k obedu francúzske zemiaky uvarené českým kuchárom Žídekom, z holandských zemiakov spišskou klobáskou, poľskou smotanou a nemeckými vajíčkami ???
stiffel
Zobraz profil
Pošli privátnu správu
Nájdi ďalšie príspevky od člena
Sponzorované odkazy