Téma
:
vynatie pody
View Single Post
29-07-2011, 15:04
#
2
topvideo
člen
Registrovaný od: Jul 2011
Príspevky: 1
Re: vynatie pody
Tiež chcem vyňať pôdu z pôdneho fondu, ktorá je v extraviláne. Nemôžem nájsť, kde sa vkladá nová téma, preto to píšem sem.
Môže mi obec nedať súhlas k stavaniu, keď nemá územný plán. Súhlas je potrebný k vyňatiu pôdy.
topvideo
Zobraz profil
Pošli privátnu správu
Nájdi ďalšie príspevky od člena