Téma: vynatie pody
View Single Post
Starý 29-07-2011, 15:04   #2
topvideo
člen
 
Registrovaný od: Jul 2011
Príspevky: 1
Počiatočné Re: vynatie pody

Tiež chcem vyňať pôdu z pôdneho fondu, ktorá je v extraviláne. Nemôžem nájsť, kde sa vkladá nová téma, preto to píšem sem.
Môže mi obec nedať súhlas k stavaniu, keď nemá územný plán. Súhlas je potrebný k vyňatiu pôdy.
topvideo je offline   Odpovedať s citovaním