nahradny pozemok
Dobrý deň,chcem sa spytat na nahradne pozemky.V roku 1993 nam boli pridelene nahradne pozemky.V roku 2010 sa začal o tieto pozemky zaujimat vlastnik,pretože sa tieto pozemky v novom uzemnom plane v roku 2008 stali ako stavebne. Je možne aby tieto pozemky ziskal skor ako prebehne komasacia, ktora je v rozhodnuti o prideleni nahradných pozemkov z roku 1993 ako doba určená pre ich užívanie.Pokial ano za akých podmienok je možne odobrat nahradne pozemky a pridelit ich vlastnikový ktorý je písaný na liste vlastnictva
|