Téma
:
Poplatky
View Single Post
04-10-2011, 09:51
#
1
andreas
člen
Registrovaný od: Oct 2011
Príspevky: 0
Poplatky
Dobrý deň,
v programovom vyhlásení vlády je okrem iného aj zrušenie poplatkov za vyňatie pôdy z pôdneho fondu....
Je predpoklad, že budú tieto poplatky zrušené? A ak tak v akom časovom horizonte?
Ďakujem.
andreas
Zobraz profil
Pošli privátnu správu
Nájdi ďalšie príspevky od člena