View Single Post
Starý 03-11-2011, 14:22   #1
MilanZO
člen
 
Registrovaný od: Nov 2011
Príspevky: 0
Počiatočné Odstúpenie od nájmu pôdy

Dobrý deň! Mám poľnohospodársku pôdu a prenajímam ju družstvu, na niektorých mojích pozemkoch družstvo pred rokmi vyčleňovalo záhumienky, niekoľko z nich už asi tri roky nikto neobrába, ani družstvo a ani ľudia ktorým boli vyčlenené, pôda ostala zarastená burinou. Môžem v takomto prípade požadovať zrušenie nájmu aj keď mi družstvo riadne vypláca nájom? Môžem požadovať okamžité zrušenie alebo musím dodržať nejaké termíny? Zrušenie sa bude vzťahovať iba na zanedbané pozemky alebo na všetky mnou prenajaté pozemky?
MilanZO je offline