View Single Post
Starý 13-03-2012, 08:05   #6
MARMIL
člen
 
MARMIL's Avatar
 
Registrovaný od: Nov 2006
Lokalita: BA
Príspevky: 205
Počiatočné Re: Výkon práv poľovníctva hospodár aj poľovné združenie?

Asi vás budem musieť trochu poopraviť a uviesť na pravú mieru.
1/ Od poľovníkov si vymáham škodu cez 8000,-EUR
2/ Chcel by som hospodáriť v tej oblasti, kde je daň z pozemkov z ornej pôdy O,73- EUR, keď ja platím za 1 ha 18,- EUR !
3/ Kto Vám povedal že daň z pozemkov platí nájomca ? Ráčte sa prosím pozrieť poriadne do zákona.....!

Zdá sa , že sme sa celkom nepochopili, som zásadne proti poľovníkom a považujem všetky zákony umožňujúce výkon práva poľovníctva na Slovensku za protiústavné !
MARMIL je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy