Téma: plan 2014
View Single Post
Starý 25-02-2013, 14:33   #5
pavlenda milan
člen
 
Registrovaný od: Apr 2012
Príspevky: 2
Počiatočné Re: plan 2014

-najlepšie ti iodpovedia na socialke......... ja som sa tam dozvedel , že do prijmu cca 4000 eur sa dan neplatí-ak je väčší treba rozložiť

milan
pavlenda milan je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy