Téma
:
plan 2014
View Single Post
25-02-2013, 14:33
#
5
pavlenda milan
člen
Registrovaný od: Apr 2012
Príspevky: 2
Re: plan 2014
-najlepšie ti iodpovedia na socialke......... ja som sa tam dozvedel , že do prijmu cca 4000 eur sa dan neplatí-ak je väčší treba rozložiť
milan
pavlenda milan
Zobraz profil
Pošli privátnu správu
Nájdi ďalšie príspevky od člena
Sponzorované odkazy