Téma: prosim o radu
View Single Post
Starý 21-03-2013, 09:25   #2
Odbor komunikácie 1
Moderátor
 
Odbor komunikácie 1's Avatar
 
Registrovaný od: May 2011
Príspevky: 286
Počiatočné Re: prosim o radu

Problematiku, na ktorú sa pýtate, upravuje Zákon č. 139/2002 Z. z. o rybárstve. http://www.vyvlastnenie.sk/predpisy/zakon-o-rybarstve/
Gestorom tohoto zákona je Ministerstvo životného prostredia SR. Preto Vám odporúčame obrátiť sa na túto inštitúciu.

Odbor komunikácie
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR

Naposledy upravil Odbor komunikácie 1 : 21-03-2013 o 10:10.
Odbor komunikácie 1 je offline   Odpovedať s citovaním