komasácia vs. dotácie
Dobrý deň. Aký je postup v prípade, že po komasácii v priebehu roka dôjde k zmene vlastníka parcely, resp. k zmene parcely? Jedná sa mi o to, že v čase do komasácie užíval pôdu jeden hospodár, po komasácii dôjde k zmene vlastníka parcely a nový vlastník prenajme túto pôdu inému užívateľovi, resp. ju začne užívať sám. Ako sa v tomto prípade postupuje v súvislosti so žiadosťami na dotácie na pôdu? Ďakujem za odpoveď.
|