View Single Post
Starý 27-03-2013, 11:44   #3
milanorava
člen
 
Registrovaný od: Jul 2012
Príspevky: 18
Počiatočné Re: Spory o dotácie a postoj ministerstva

Najhorší je postoj kompetentných z ministerstva " je tu platná legislatíva, tá je dostatočná, držte sa jej ". Nezaujíma ich použiteľnosť tej legislatívy, stále máme na Slovensku katastre kde nie je urobená ani ROEP-ka, nie to ešte pozemkové úpravy - komasácie, a pri podielovom vlastníctve, pri malých parcelkách zlúčených do veľkých honov, je nemožné aby mal každý vlastník zabezpečené právo nakladať so svojím majetkom. Z tohoto nerovného postavenia, keď niekto pôdu užívať môže a iný nie vzniká veľa sporov, veľa zla medzi ľuďmi a nikto to nie je ochotný riešiť.
milanorava je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy