Re: Odkúpenie pôdy
Vďaka za odpoveď, nemala som "veľké oči", že sa s tým bude dať niečo urobiť. Hoci si myslím, že sa nájomcom rysuje dobrý biznis. Jasné, že je tam viacero majiteľov pôdy, všetkým ponúkli to isté a údajne všetci aj súhlasia / vybrali si "vhodný termín"-kríza a peniaze sa zídu každému/. Nájomca teraz odkúpi od nás pozemky za pre neho "dobrú cenu" a následne ju predá ďalšiemu za cenu "dobrú" pre nich. My už budeme z kola von. Ale sme na Slovensku! Prajem pekný deň, tak to teda podpíšem, aj mne sa peniažky zídu:
|