View Single Post
Starý 03-08-2013, 14:09   #1
Helena55
člen
 
Registrovaný od: Aug 2013
Lokalita: Poprad
Príspevky: 2
Question rada pre obhospodarovanie..

Katastrálne územie: Kežmarok
Parcelné číslo (miestny názov územia): Stará Lesna


Dobry den, prosime vas o radu ...
Zdedili sme cca 11ha ornej pody ktoru momentalne nikto z rodiny nevyuziva.Je nas sedem dedicov, je potrebny suhlas od vsetkych dedicov na to aby sme podu mohli obhospodarovat popripade ci je mozne poziadat o dotaciu ked , ze niesom jedina vlastnicka ?
Helena55 je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy