View Single Post
Starý 21-08-2013, 18:50   #1
mirohrca
člen
 
Registrovaný od: May 2011
Príspevky: 6
Exclamation služobné autá v LESY SR

Dobrý deň , chcem sa opýtať kompetentných ako funguje využívanie služobných áut v podniku lesy Sr. Ako je možné, že riaditelia námestníci a správcovia využívajú služobné autá na súkromné cesty neplatia ani cent!!!!!
Zopár príkladov:
vedúci výrobného úseku odštepného závodu - jazdí so služobným terénnym autom na svoj vinohrad vykonávať práce so služobným autom robí aj oberanie hrozna.
vedúci lesnej správy : desiatky kilometrov dochádza dennodenne na pracovisko vozí sa na služobnom aute s konkubínamy, cez víkend autom navštevuje rešteurácie 20 - 30 km od bydliska ale v prevádzke vozidla je napísané že je na kontrole na opačnom konci okresu
O alkohole v podniku Lesy SR písať nebudem... to je kapitola sama o sebe
Ak je na MPaRV oddelenie alebo sekcia kontroly ČO ROBÍ ?!
mirohrca je offline   Odpovedať s citovaním