pre MARMIL: zamestnaný som už vyše 11 rokov, aj nejaké skúsenosti s ovocnými stromčekmi už mám, ale len v malom a aj ušetrené mám niečo a dokonca aj pôdu po predkoch mám

...a určite sa nebudem spoliehať len na dotácie, lebo to by som rýchlo skončil, tak ako ste napísal ! ! ! Aj tak si myslím, že pre začatie podnikania v tejto náročnej oblasti je takáto dotácia veľmi dobrá vec resp. na začiatku dosť pomôže ! ! !
pre NEFRIT: bohužiaľ nie som z Komjatíc, aj keď pár ľudí stadiaľ poznám, ale nie tých správnych

a ako som napísal vyššie, určite sa nebudem spoliehať len na podporu štátu t.j. na dotácie ! ! ! Píšete, že zakladáte sad, tak by som mal na Vás pár otázok, mohli by ste mi sem napísať Váš mail, nakoľko to nechcem rozoberať tu na fóre...ďakujem