Zaťaženie VDJ na LFA
Dobrý deň
Dočítal som sa, že poberanie LFA platieb bude podmienené zaťažením 0,3 VDJ na ha poľnohospodárskej pôdy. Chcel by som sa opýtať, že od ktorého roku bude táto podmienka povinná. Nie je mi to celkom jasné, keďže som sa najprv dočítal že to bude platiť až od roku 2015 a neskôr som kdesi čítal, že to bude potrebné už v roku 2014.
Ďakujem
|