Ja by som sa chcel opýtať:1- Ako je to tohto roku s dotaciou na VDJ a kedy je možné podávať žiadosti? 2- Po komasáciach skončili družstvu nájomné zmluvy tak som ich predbehol pobehal po ľudoch a zohnal cca 15 ha pp. Družstvo mi ich však nechce vydať (vymerať), pán predseda ma vyhnal z dvora. Existuje nejaká organiácia ktorá to môže urobiť za neho ? 3- Neje niekde na internete zverejnený zoznam výziev na rok 2014? Alebo ake budu aspon v najbližšej buducnosti? Ďakujem
