View Single Post
Starý 30-01-2014, 13:38   #1
agracka
člen
 
Registrovaný od: Jan 2014
Príspevky: 1
Počiatočné Právo na užívanie LPIS bloku

Dobrý deň,
obraciam sa na Vás s prosbou o pomoc. Na jednom LPIS bloku sme sa stretli dvaja užívatelia, doteraz sme tento blok obhospodarovali len my, ale druhý subjekt sa dožaduje užívania lebo tam má urobených zopár nájomných zmlúv. My na predmetnom bloku máme zazmluvnenú nadpolovičnú väčšinu vlastníkov. Čo v tomto prípade? Nemáme my nárok na užívanie celého bloku, kedže tam máme zazmluvnených vyše 51%? Má on právo vstupovať na tento blok a dožadovať sa užívania? Ďakujem Vám.
agracka je offline   Odpovedať s citovaním