Re: čie sú stromy ?
Ani na vlastnom (lesnom) pozemku predsa nemôžte rúbať stromy hlava,nehlava...,tiež je to ošetrené príslušnými zákonnými predpismi. Tak isto sa výrub stromov (mimo lesa) musí niečím riadiť. A to zvlášť preto,lebo na Slovensku je chápanie demokracie poväčšinou len v rovine práv,ale na povinnosti z nej vyplývajúce (minimálne si prečítať prislúchajúce právne normy) sa už zabúda!
|