View Single Post
Starý 04-02-2014, 13:23   #11
mitko1
člen
 
Registrovaný od: Jan 2014
Príspevky: 2
Počiatočné Re: čie sú stromy ?

Ani na vlastnom (lesnom) pozemku predsa nemôžte rúbať stromy hlava,nehlava...,tiež je to ošetrené príslušnými zákonnými predpismi. Tak isto sa výrub stromov (mimo lesa) musí niečím riadiť. A to zvlášť preto,lebo na Slovensku je chápanie demokracie poväčšinou len v rovine práv,ale na povinnosti z nej vyplývajúce (minimálne si prečítať prislúchajúce právne normy) sa už zabúda!
mitko1 je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy