View Single Post
Starý 17-02-2014, 09:21   #1
arreska
člen
 
Registrovaný od: Jul 2012
Príspevky: 3
Počiatočné Malá kozička

Dobrý deň, dnes sa mi prvý krát narodili kozičky. Boli tri, jedna umrela hneď, jedna pekne pije a tá tretia len leží. Mám ju vo vnútry zabalenú v deke, osušila som ju a dala som jej piť sunar pre deti. Chcem Vás poprosiť o radu. Kedy sa má kozička postaviť? táto sa nechce ani prisať na mamičku. Krmila som ju striekačkou. Prosím poradťte až máte niekto skúsenosť s takouto vecou. Chcem ju zachrániť aby prežila. Matka ju nechce, skoro na ňu stúpila. Ďakujem za rady.
arreska je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy