Nákup a predaj pôdy po novom
Zdravím, zaujíma ma či je fakt pravda ta hlúposť s tým novým zákonom o predaji pôdy. Práve som si kúpil nejakú pôdu a hodlal som v tom pokračovať, zamestnať pár ľudí atď. No vraj po novom môžem ďalšiu pôdu nakúpiť až po tom čo v danej obci podnikám minimálne 3 roky je to fakt tak, lebo ak áno zaujímalo by ma ako tento štát podporuje mladých farmárov keď im vlastne vystavil STOPKU skôr, ako vôbec mohli začať. Tí ktorí už podnikajú dlhé roky a pôdy majú dostatok sú opäť na koni a mladí ľudia ktorí chcú pracovať, môžu akurát vycestovať do zahraničia a otročiť na cudzieho.
|