Nakup pody
Dobry den,
Som konatel a sucastne aj zamestnanec s.r.o., ktora hospodari na pode.
Tuto podu chcem kupit podla §4, ods.1, pismeno a.
1, Moze prevadzajuci predat polnohospodarsky pozemok bez zverejnenia ponuky prevodu vlastnictva?
2, Pri vklade do katastra nehnutelnosti staci ako priloha len potvrdenie zamestnavatela podla §4, ods.9?
Dakujem
Bezak
|