Legislatívne podmienky chovu vietnamských prasiat.
Dobrý deň.CHcem sa opítať aké sú legislatívne podmienky chovu vietnamských prasiat, teda či ich treba niekde prihlásiť, zaevidovať ako je to u veľkých plemien prasiat.Ja napríklad chovám jednu takúto prasnicu má asi 50 kg a je už dospelá, vetšia už nebude. Nechovám ju na meso ale ako domáce zviera ako niekto psa.Neviem čo mám robiť lebo mám doma ešte aj dve morské prasiatka. Ďakujem.
|