Pestovanie zeleniny do vlastnej vyroby
Dobrý deň,
chcel by som sa opýtať či sú potrebné nejaké povolenia a/alebo registrácie ak by som si chcel pestovať zeleninu a bylinky pre vlastnú výrobu.
Napríklad: vyrábame bazalkové pesto (vo schválenej prevádzke) a chcel by som si na to dopestovať vlastnú bazalku.
Ďakujem.
|