View Single Post
Starý 03-12-2014, 20:51   #1
anna50
člen
 
Registrovaný od: Dec 2014
Príspevky: 2
Počiatočné Postup po osvedcenii

Dobry den,

prosim Vas o radu. Som spoluvlastnickou pozemkov pri Novych Zamkoch, ktore si obcan obce osvedcil a obratom predal polnohospodarskej firme. O tieto pozemky sme poziadali po uplynuti 10 rocnej lehoty a podnikatel sa ohradzuje, ze pozemky uzival v dobrej viere. Ak je tato lehota 10 rokov platna alebo ako mame dalej postupovat. Sud sa taha uz od roku 2006 a pravnik z Novych Zamkov na ktoreho bol natlak odstupil. Uz nas to stalo za tie roky stalo nemale financne prostriedky. Teraz mame 9.12.2014 pojednavanie. Prosim ako mame postupovat.

Za pomoc pekne dakujem.
anna50 je offline   Odpovedať s citovaním