Postup po osvedcenii
Dobry den,
prosim Vas o radu. Som spoluvlastnickou pozemkov pri Novych Zamkoch, ktore si obcan obce osvedcil a obratom predal polnohospodarskej firme. O tieto pozemky sme poziadali po uplynuti 10 rocnej lehoty a podnikatel sa ohradzuje, ze pozemky uzival v dobrej viere. Ak je tato lehota 10 rokov platna alebo ako mame dalej postupovat. Sud sa taha uz od roku 2006 a pravnik z Novych Zamkov na ktoreho bol natlak odstupil. Uz nas to stalo za tie roky stalo nemale financne prostriedky. Teraz mame 9.12.2014 pojednavanie. Prosim ako mame postupovat.
Za pomoc pekne dakujem.
|