Téma
:
Dojnica alebo dojčiaca krava
View Single Post
16-03-2015, 18:09
#
1
Laco22
člen
Registrovaný od: Feb 2009
Lokalita: Detva
Príspevky: 4
Dojnica alebo dojčiaca krava
Dobrý deň, môžem požiadať dotácie na dojnice, mám ich teraz 5 ks.
Na dojčiace kravy je termín 31.marec a aký je termín na dojnice ?
Mám len registrovanú farmu nie som SHR.
Ďakujem
Laco22
Zobraz profil
Pošli privátnu správu
Nájdi ďalšie príspevky od člena