View Single Post
Starý 16-03-2015, 18:09   #1
Laco22
člen
 
Registrovaný od: Feb 2009
Lokalita: Detva
Príspevky: 4
Počiatočné Dojnica alebo dojčiaca krava

Dobrý deň, môžem požiadať dotácie na dojnice, mám ich teraz 5 ks.
Na dojčiace kravy je termín 31.marec a aký je termín na dojnice ?
Mám len registrovanú farmu nie som SHR.
Ďakujem
Laco22 je offline   Odpovedať s citovaním