Výzva PRV 2007-2013
Dobrý deň,
chcel by som sa informovať ohľadom výzvy vyhlásenej 22.4.2015. V prípade ak by sme od podniku chceli zaobstarať nejaké zariadenie za traktor, napr. postrekovač, pluhy, atď. sú tieto mechanizácie vedené ako oprávnený výdavok? Pretože takýto druh mechanizácie som nevidel ani medzi oprávnenými a ani medzi neoprávnenými výdavkami.
Ďakujem za odpoveď
|