Téma: mlady farmar
View Single Post
Starý 13-05-2015, 20:42   #1
palcek
člen
 
Registrovaný od: May 2015
Príspevky: 16
Počiatočné mlady farmar

dobry den
otazka 1. chcem sa informovat či ako zacinajuci farmar musim založit iba SHR alebo možem založit aj s.r.o. či budem spadať do opatrenia 6.1 aj ako s.r.o. a budem mat narok na NFP 50 000,-eur

otazka 2. mam založene dve stavebne s.r.o.cky jednoosobove. ale chcem začat podnikat ako začinajuci mlady farmar. spadam do podmienok pre opatrenie 6,1 ako začinajuci farmar ktory prvikrat zaklada polnohospodarsky podnik ??
palcek je offline   Odpovedať s citovaním