View Single Post
Starý 17-05-2015, 10:15   #1
tomas.r
člen
 
Registrovaný od: May 2015
Príspevky: 2
Počiatočné pestovanie PAULOWNIE

Dobrý deň , chcel by som sa opýtať ,či je legálne založiť plantáž stromu PAULOWNIA na území Slovenskej Republiky ako to je napríklad s topoľmi alebo vŕbami. Ďakujem
tomas.r je offline   Odpovedať s citovaním