Dobrý deň,
Aj v programovom období 2014 – 2020 bude prebiehať podpora akvakultúry v rámci Operačného programu Rybné hospodárstvo, ktorý je spolufinancovaný z Európskeho námorného a rybárskeho fondu. V tejto súvislosti je potrebné zdôrazniť, že sa jedná o podporu hospodárskeho chovu rýb a nie športového rybárstvo. Odporúčame priebežne sledovať web stránky Pôdohospodárskej platobnej agentúry, kde budú zverejňované výzvy na predkladanie projektov, vrátane všetkých povinných príloh a podmienok vyplývajúcich z legislatívy SR a EÚ.
S pozdravom
Odbor komunikácie
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
e-mail:
[email protected]