Re: problém z rozlohou pozemkou v družstve a v katastri
A ked by chcela vsetky pozemky predat?ano je mi jasne ze ich najprv musi ponuknut najomcovy teda druzstvu ale ona si od nich moze pytat 200 eur za meter stvorcovy,nikde nieje napisane aka je hranica ceny za meter,ci ano?takze by ich ponukla druzstvu,to ju samozrejme vysmeje ze 200 e za meter neda a potom to moze ponuknut akoze mne...akoze mi ich preda.a potom geodet a bude vymeriavat praesne tiwe parcely ktore su v katastri a v kat.mape...a podla zakona sa na svoje pozemky musim bez problemov dosta takze by som jazdil krizom krazom po poliach a tym bud nicil druzstvu zasiatde plodiny alebo by druzstvo muselo nechavat pristupove cesty k mojim pozemkom a to by pre nich urcite nebolo vobec vyhodne.ano ani pre mna,ale ked sa chcu oni zachovat ako svine zachovam sa tak aj ja....a pozemky ktore su realne zakreslene v mape si mozem predat hoci kedy... je tak?samozrejme len tie co su 1/1
|