View Single Post
Starý 28-11-2015, 22:00   #1
aleba11
člen
 
Registrovaný od: Nov 2015
Príspevky: 1
Počiatočné 6.1 a odvody z 50 000

Dobrý večer zaujímalo by ma ako je to s odvodmi do soc. poisťovne a zdravotky z tejto dotácie. Ak by sa platili ako z maxima vychádzalo by to na 10 800 ročne len do sociálky. Platí sa? Neplatí? Kedy? Ako je to? Ďakujem
aleba11 je offline   Odpovedať s citovaním