Téma
:
6.1 a odvody z 50 000
View Single Post
28-11-2015, 22:00
#
1
aleba11
člen
Registrovaný od: Nov 2015
Príspevky: 1
6.1 a odvody z 50 000
Dobrý večer zaujímalo by ma ako je to s odvodmi do soc. poisťovne a zdravotky z tejto dotácie. Ak by sa platili ako z maxima vychádzalo by to na 10 800 ročne len do sociálky.
Platí sa? Neplatí? Kedy? Ako je to? Ďakujem
aleba11
Zobraz profil
Pošli privátnu správu
Nájdi ďalšie príspevky od člena